44 yaşındaki Abigail O’Neill genç kalmasının sırrını açıkladı

Mükemmel seviyede genç görünmesiyle bilinen 44 yaşındaki Abigail O’Neill, yıllara kafa tutan görünüşünün 12 dakikalık mucize duş sayesinde olduğunu söylüyor. Son olarak Abigail, ”Tabii ki genlerimin de bunda etkisi var ama yıllardır takip ettiğim güzellik rutinimi sadece 12 dakikalık mucize duşa bağlıyorum” diye konuştu.

44 yaşındaki model ciltini diri tutan, bedenindeki ve zihnindeki gerginliği yok eden, vücudunu dinamik tutan mucizevi duşu ise şöyle anlatıyor:

”Bunu her gün ya da haftada en az bir kez denemeye çalışıyorum. Sadece 12 dakikamı alıyor. Temel rutin: 3 dakika sıcak, 30 saniye soğuk su ile duş almak. Ve bunu 3 kez tekrarlamak. Nerede olursam olayım en soğuk ülkede bile olsam bunu yapıyorum. Su sıcaklığı ne kadar soğuk olursa olsun bu benim rutinimin bir parçası. Neredeyse 30 yıldır yapıyorum ve genç görünmeme kuşkusuz katkısı var. İşte en iyi ipucum.”

Güzel vücudun diğer bir parçası olarak ise vücut ovma tekniğini açıklayan model, haftada 3 kez peeling yaptığını belirtiyor.Peelingten sonra ise vücudunu uçucu bir yağ ya da soğuk preslenmiş organik yağ ile nemlendiren Abigail, işte size ücretsiz bir bakım önerisi daha diyor. Sağlıklı yaşam, organik beslenme, düzenli egzersiz, bolca güneş ışığı ile 44 yaşındaki model ”iç organlarınız mutluysa cildiniz de mutlu olacaktır. Uzun zamandır bu şekilde yaşıyorum. Vücudunuza iyi davranırsanız size teşekkür edecektir” diye ekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.